İstanbul Muhafızları sorunları bu kez Cepa’dan çözecek

18 Nisan 2017 Salı

Cepa Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Çocuk Bayramı vesilesiyle, küçük ziyaretçilerini düzenleyeceği sürprizle karşılayacak

istanbul-muhafizlari-sorunlari-bu-kez-cepadan-cozecek

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi İstanbul Muhafızları, ilk AVM şovunda Cepa’da 22-23 Nisan ve 26-27 Nisan’da toplam dört gün, izleyicileriyle buluşacak. İstanbul Muhafızları; özel kostümleri ve müzikleri ile 13.00-18.00 saatleri arasında çocuklarla eğlenceli saatler yaşamak için Cepa’da olacak.

 

TRT Çocuk’ta İstanbul Muhafızları’nı izleyen çocuklar, Mehmet, Zeynep, Elif ve Ali ile birlikte İstanbul’u hem karış karış tanıyor, hem de her bölümde Gürgen ve adamlarının yaşattığı problemleri çözüyor. Cepa AVM’deki etkinlikte ise; önceden rezervasyonla alana kabul edilecek çocuklar, İstanbul Muhafızları ile söyleşilere katılacak, şarkılar söyleyip, dans edip ve çeşitli aktivitelerle eğlendikten sonra fotoğraf çektirme şansına sahip olarak keyifli bir gün geçirecek. Etkinlikler 13.00, 15.00, 17.00 saatleri arasında düzenlenecek.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri