“İstanbul Optimum’da aşk başkadır”

13 Şubat 2013 Çarşamba

İstanbul Optimum Outlet, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne keyifli etkinlikler ile hazırlandı. İstanbul Optimum Outlet, Sevgililer Günü’ne özel, ziyaretçilerine sürprizler sunuyor

istanbul-optimumda-ask-baskadir

14 Şubat Sevgililer Günü İstanbul Optimum’da birbirinden keyifli aktiviteler ile kutlanacak. "Yolun Açık Olsun", "Çok Sevdim İkimizi", "Biz Aşkımıza Bakalım", "Seni Sevmeye Aşığım" albümleri ile aşk şarkılarının en sevilen isimlerinden biri olan Ferhat Göçer, İstanbul Optimum Outlet sponsorluğunda, 16 Şubat Cumartesi akşamı Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

İstanbul Optimum Outlet için, Sevgililer Günü'ne özel bir repertuar hazırlayan sanatçıya bir orkestra eşlik edecek. İstanbul Optimum Outlet’den 500 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek konsere çift kişilik davetiye kazandı.

İstanbul Optimum’dan “Sevgi Postanesi”
Ziyaretçiler, sevdiklerine Sevgililer Günü mesajlarını da İstanbul Optimum Outlet’ten iletebilecek. İstanbul Optimum’daki Sevgi Postanesi’ne gidenler, sevdiklerine özel mesajlarını ücretsiz olarak gönderebilecek.

Tek taşınızı İstanbul Optimum Outlet alıyor
İstanbul Optimum Outlet, bu özel günde sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri de unutmadı. 11-15 Şubat günleri arasında 2 bin TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club üyeleri Koçak Gold’dan tek taş yüzük kazanıyor.

Optimum Outlet’in Sevgililer Günü’ne özel etkinlikler bunlarla da sınırlı değil. Sevgililer Günü’ne yönelik birçok etkinlik ve sürpriz hafta boyunca İstanbul Optimum Outlet ziyaretçilerini bekliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri