İstanbul Optimum’dan Ramazan Sokağı

25 Haziran 2014 Çarşamba

İstanbul Optimum Outlet, ziyaretçileri için hazırladığı etkinlik ve söyleşilerle ramazanı karşılamaya hazırlanıyor. Ramazanın büyülü havasını yaşatacak olan İstanbul Optimum, geleneksel konsepte uygun olarak hazırlanan “Ramazan Sokağı”nda ziyaretçilerini geçmişe götürecek

istanbul-optimumdan-ramazan-sokagi

İstanbul Optimum Outlet, ramazan ayı boyunca hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli aktivitelere sahne olacak. Ziyaretçiler AVM içerisindeki ramazan evleri ile geçmişe yolculuk yaparken, yine ramazan ayına özel dekorlarda fotoğraf çektirerek bu güzel atmosferdeki anılarını ölümsüzleştirecek.

Cumartesi günleri 20.00 – 21.30 saatleri arasında yapılacak fasıl dinletisi ile İstanbul huzur dolu tınıların keyfine varacak olan ziyaretçiler, her pazar saat 16.30’dan itibaren de sema gösterileri ile İstanbul Optimum Outlet’te manevi bir yolculuğa çıkacak.

Ramazanda çocukları da unutmayan İstanbul Optimum, Optimum Çocuk Kulübü’nün ay boyunca sevimli minikler için düzenleyeceği ramazana özel etkinliklere ek olarak eğlenceli atölye çalışmaları gerçekleştirecek.

İstanbul Optimum Outlet, ramazanda ayrıca her cuma ve cumartesi günü ziyaretçilerinin daha rahat alışveriş yapabilmeleri, iftar keyfini sevdikleriyle doyasıya yaşayabilmeleri için saat 23.00’e kadar da hizmet verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri