İstanbul Optimum’dan ziyaretçilerine MFÖ sürprizi

14 Kasım 2012 Çarşamba

İstanbul Optimum Outlet’ten alışveriş yapan ziyaretçiler, 23 Kasım Cuma günü Matine 216’da gerçekleşecek MFÖ Konseri’ne davetiye kazanma şansı yakalıyor

istanbul-optimumdan-ziyaretcilerine-mfo-surprizi

İstanbul Optimum Outlet, bu kez ziyaretçilerine sevdikleri sanatçıları yakından görme ve şarkılarıyla eğlenme fırsatı sunuyor. 23 Kasım’da Matine 216’da yapılacak olan MFÖ Konseri’ne ana sponsor olan İstanbul Optimum Outlet, yapılan kampanya ile ziyaretçilerine konser davetiyesi hediye ediyor.

İstanbul Optimum Outlet, kazandırmaya devam ediyor. Hafta içi her gün, aynı gün içerisinde toplamda 300 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler MFÖ konserine davetiye almaya hak kazanıyor. Türkiye’nin en köklü gruplarından MFÖ, tümüyle kendilerine ait söz ve bestelerden oluşan albümleri, yurt içi - dışı konserleri, aldıkları sayısız ödüller, getirdikleri yeniliklerle pop müzik tarihinin simgesi oldu.

1966 yılında Mazhar Alanson ve Fuat Güner’in tanışmaları ile başlayan beraberlik 1971 yılında ikilinin çıkardıkları “Türküz Türkü Çağırırız” adlı albümle devam etmiş ve aynı yıl Özkan Uğur’un da katılması ile “MFÖ” nün 36 yılı aşan birlikteliklerinin ilk temeli atılmıştır. 1970'li yılların ortalarında “İpucu 5’lisi” olarak çıkardıkları “Heyecanlı Çok Heyecanlıyım” adlı parça ile Türkiye’de yapılmış ilk klip çalışmasını gerçekleştirmişlerdir.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri