İstanbul Shopping Fest coşkusu Akbatı AVYM’de

28 Haziran 2016 Salı

Akbatı AVYM, 1-31 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Shopping Fest kapsamında, bando gösterisi, “Oyuncaklar Ülkesi”çocuk tiyatrosu ve “Brass Band” müzik şöleni ile renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak

istanbul-shopping-fest-coskusu-akbati-avymde

 

Akbatı AVYM, bu sene altıncısı düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest ile alışveriş coşkusunu yaşatırken özel etkinlikleri ile de ziyaretçilerine keyifli zamanlar sunacak.


İstanbul Shopping Fest’in ilk günü Akbatı AVYM’de, özel bir bando grubu ile karşılanacak. Bando grubu, 1 Temmuz Cuma günü, Akbatı ziyaretçilerine müzik şenliği yaşatacak.


16 Temmuz Cumartesi günü 14:00’da ise küçük kız Clara'nın, dedesinin oyuncak dükkanında bulduğu eski bir kitapla sihirli bir yolculuğa çıkmasınıanlatan“Oyuncaklar Ülkesi”çocuk tiyatrosu, Akbatı AVYM’nin minik ziyaretçilerini eğlenceyle buluşturacak.


Festival kapsamında Akbatı AVYM’deki son etkinlik ise 30 Temmuz Cumartesigünü, 14:00-17:00 saatleri arasında, 8 kişilik Brass Band ekibininmüzik gösterisi olacak.


Tüm etkinlikler, zemin kat havuzun önünde gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri