İzmir Optimum’da her şey moda

31 Ekim 2012 Çarşamba

7 ay önce açılan İzmir Optimum Outlet, 29 Ekim Pazartesi günü moda dolu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı

izmir-optimumda-her-sey-moda

İzmir Optimum Fashion Show adı altında düzenlenen defile; binlerce marka ve yüzlerce mağaza ile hizmet veren İzmir Optimum alışverişinin merkezinin modanın kalbi olduğunu gözler önüne serdi. Binlerce ziyaretçinin izlediği defilede Miss&Mr. Model of Turkey birincileri Arman Duha ve Sinem Özgenoğlu ile yarışmanın diğer finalistleri, 2012-2013 sonbahar-kış koleksiyonlarını sergilediler.

İzmir Optimum Outlet’in önde gelen markaları arasında yer alan Italian Fashion, Mango, Mudo City, Timberland, & Style, U.S. Polo, D’S Damat ve İpekyol, Derimod gibi mağazaların kreasyonları, defileyi izleyenleri büyüledi.

İzmir Optimum Outlet’teki organizasyonu Rönesans Model Ajans, koreografisi de Akif Örük tarafından yapılan defileye İzmir’in tanınmış modacıları ile cemiyet hayatının renkli simaları da izleyici olarak katılmayı ihmal etmedi. Defile sonrasında açıklama yapan İzmir Optimum yetkilileri, outlet konseptinin trend ve stil sahibi olmaya engel teşkil etmediğini belirterek, “Moda adına ne varsa hepsi İzmir Optimum’da, üstelik 365 gün indirim avantajıyla” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri