İzmir Optimum’da Kadınlar Günü’ne özel sergi

09 Mart 2015 Pazartesi

İzmir Optimum Outlet, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde oldukça anlamlı bir sergiye ev sahipliği yaptı

izmir-optimumda-kadinlar-gunune-ozel-sergi

Liyakat Derneği tarafından kadına karşı her türlü şiddetin önlenmesine yönelik başlatılan sosyal projenin fotoğraf sergisi, İzmir Optimum’da ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Optimum’da üç maymun tersine döndü
Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği’nin şiddet mağduru kadınların yalnız olmadığını vurgulamak adına başlattığı “Görüyorum, Duyuyorum, Söylüyorum” sosyal sorumluluk projesinin fotoğrafları, geçtiğimiz hafta Optimum’da sergilendi. “3 Maymun” söylemini tersine çevirmek adına her üye, şiddet karşısında hissettiklerini “Görüyorum, Duyuyorum ve Söylüyorum” konsepti ile bir kez de Optimum’da dile getirdi.

Liyakat Derneği Başkanı Berkay Eskinazi, dernek üyelerinin aktif olarak yer aldığı farkındalık kampanyasının resimlerinin Optimum’da sergilenmesinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Amaçlarının toplumda yaşanan şiddete dikkat çekmek olduğunu vurgulayan Eskinazi; “Şiddet azaldığında ekonomik bağımsızlığın artacağına ve girişimci kadınların çoğalacağına inanıyoruz” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri