İzmir sömestrı buz pateni şovuyla kapattı

09 Şubat 2015 Pazartesi

Sömestr boyunca birbirinden özel etkinlikler ile ziyaretçilerini ağırlayan İzmir Optimum, tatilin son gününde muhteşem bir buz pateni şovuna ev sahipliği yaptı

izmir-somestri-buz-pateni-sovuyla-kapatti

Spor ve eğlence amaçlı buz patenine ilgi duyan herkese gerçek buz pisti keyfini yaşatan İzmir Optimum Outlet, bu kez milli sporcuların nefes kesen gösterilerine sahne oldu.

Optimum’da gerçekleşen görkemli gösteride Türkiye’yi yurt dışında başarı ile temsil eden milli sporcular nefesleri kesti. 2014 Türkiye Şampiyonu olan ve 2014 Dünya Gençler Şampiyonası’nda ve Avrupa Gençlik Festivali’nde ülkemizi başarı ile temsil eden Selin Hafızoğlu, 2014 Türkiye Şampiyonası’nda bronz ve Avrupa Cup Yarışması’nda gümüş madalya kazanan Buse Bayramoğlu, Sarejova Open Yarışması birincisi Defne Günce Kılınç, 2014 Türkiye Şampiyonası Minik Baylar birincisi ve 2014 Denkova Yarışması Kids Boy birincisi Efe Çetiz ile Sezen Öztürk gösterileriyle izleyenleri etkiledi.

Önce bireysel gösterilerini sergileyen milli sporcular, daha sonra hep birlikte çıktıkları buz pistinde unutulmaz bir şov sergiledi. Spor ve estetiği buz dansıyla buluşturan milli sporcular, buz patenine gönül veren herkese örnek oldu. Gösterinin ardından milli sporcular hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri