Kadınlara “Sihirli Dokunuşlar”

22 Mayıs 2017 Pazartesi

Dermatolog Yasemin Fatih Amato, “Sihirli Dokunuşlar” adlı yeni kitabını İzmir Park Kadın Kulübü üyelerine tanıttı

kadinlara-sihirli-dokunuslar

İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde her perşembe günü gerçekleşen Kadın Kulübü seminerlerinin bu haftaki konuğu ünlü dermatolog Yasemin Fatih Amato oldu. Geçtiğimiz aylarda “Sihirli Dokunuşlar” adlı 6’ıncı kitabını çıkaran Amato, söyleşide genç kalmanın sırlarını anlattı. Ciltte oluşan değişimlerin tek bir tedavi yöntemi ile çözmenin imkansız olduğunu belirten doktor, hastanın şikayetine ve hedefe yönelik yöntem seçilmesi gerektiğini bu sebeple kombine tedavilerden daha iyi sonuç alınacağını belirtti. Son tedavi teknikleri hakkında bilgiler de veren Amato bu tedavilerde doğal görünümü yakalamanın önemli olduğunu açıkladı. Söyleşinin sonunda yeni kitabını okuyucuları için imzalayan ünlü dermatolog, katılımcıların sorularını da yanıtladı.

 

İzmir Park Kadın Kulübü seminerlerinin gelecek haftaki konuğu Beslenme ve Diyet Uzmanı Esra Aran olacak. 25 Mayıs’ta saat 15.00’te gerçekleşecek olan söyleşide Aran, “Demir Eksikliğinin Nedenleri ve Çözüm Yolları” hakkında bilgiler verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri