Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma'dan özel muhabbet

24 Haziran 2015 Çarşamba

15’inci yılını kutlayan M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi, Babalar Günü'de de unutulmaz bir etkinliğe imza attı

kadir-copdemir-ve-pascal-noumadan-ozel-muhabbet

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikte Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma “En Baba Muhabbet”i gerçekleştirdi. “Hayat Muhabbetle Güzel” diyen ünlü ikili, konuklara kahkaha dolu dakikalar yaşattı. Nouma “Herkes benim hala futbol oynadığımı düşünüyor. Sadece fitness yapıyorum.” dedi. Oyunculuğa göz kırpan Pascal Nouma, Kadir Çöpdemir'le birlikte bir dizi projelerinin olduğunu da belirtti.

Kadir Çöpdemir gelen bir soru üzerine “Zamanında babamdan çok dayak yedim ama çok genç yaşta babamı kaybettim. Baba özlemi yaşıyorum. Ancak en fena dayağımı Demirel yüzünden yedim. Babam Demirel'e laf ettirmezdi. Yıllar sonra bunu Demirel'e anlatmak nasip oldu. Rahmetli Demirel de şaşırdı ve arkamızda hep baban gibiler olsaydı keşke dedi.” itirafında bulundu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri