Karavana dokunan Avrupa’ya uçuyor

31 Temmuz 2014 Perşembe

Gönüllü Gençlik Karavanı 31 Temmuz’da 33 ili kapsayan 7 bin kilometrelik serüveni için Armada Alışveriş Merkezi’nden yola çıkıyor

karavana-dokunan-avrupaya-ucuyor

Bu eşsiz eğitim serüvenine katılmak isteyen herkes, 31 Temmuz ve 27 Eylül’de Armada Hayat Sokağındaki Talentia Yetenek Kampüsü ve System&Generation stantlarında buluşacak.

Gönüllü gençler ile eğitimci dernek üyesi gönüllü gençler birlikte, Tır ve Gönüllü Gençlik karavanı yaklaşık 7 bin kilometrelik yolculuğuna Kırıkkale Üniversitesi’nden başlayacak, 31 Temmuz gününde ise Armada Hayat Sokağından yoluna devam edecek. İlçe ve köy meydanlarına çekilecek tır ve karavan ile gelen gönüllü gençler, akranlarına belirli süre boyunca sportif ve sosyal etkinlikler yaptıracak, gönüllülük eğitimi verecek, tarihsel sunumları yapacak, uyuşturucu ve sigara gibi kötü alışkanlıklar hakkında bilgiler verecek.

27 Eylül’de Armada Hayat Sokağı’na dönecek karavana Geri Dönüş Partisi’nde dokunan 3 gönüllü ise Avrupa’ya seyahat edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri