Kayseri Park 7'nci yaşında ev kazandırıyor

11 Kasım 2013 Pazartesi

Kayseri’nin ve Orta Anadolu’nun ilk alışveriş merkezi Kayseri Park, 7’nci yaşını kutluyor

kayseri-park-7nci-yasinda-ev-kazandiriyor

Kayseri Park, 7’nci yaşını 16 Kasım Cumartesi günü, sanatçı Alişan ve ünlü rallici Burcu Çetinkaya’nın katılımıyla kutlayacak. Ziyaretçiler, saat 16.00’da gerçekleşecek olan buluşmada 7’nci yaş kampanyası olarak, Garanti Konut’tan ev ve İstikbal Mobilya’dan mobilya kazanma şansı yakalayacak.

Geçen yıl 8 milyona yakın ziyaretçi ağırlayan Kayseri Park, 7’nci yaşını sanatçı Alişan’ın da katıldığı organizasyonla kutluyor. 16 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek olan organizasyonun sunuculuğunu ünlü rallici Burcu Çetinkaya yaparken, sanatçı Alişan, şarkılarını Kayseri Park ziyaretçileri için seslendirecek.

Büyük ilgi görmesi beklenen organizasyon esnasında, 15 Haziran – 11 Kasım günleri arasında düzenlenen 7’nci yaş kampanyası’na katılarak, Garanti Konut sponsorluğunda ev ve İstikbal Mobilya sponsorluğunda mobilya sahibi olacak 7 şanslı ziyaretçi de belirlenecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri