Kayseri Park anneleri unutmadı

30 Nisan 2014 Çarşamba

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi dünyanın en değerli varlıkları anneleri unutmadı. 11 Mayıs’ta kutlanacak olan Anneler Günü için bir kampanya düzenleyen Kayseri Park, ayakkabıdan giyime, mutfak eşyasından ev dekorasyon ürünlerine birbirinden güzel hediyeler hazırladı. Bu sayede Kayseri Park, çocukların “Anneme ne alsam” derdine de son verdi

kayseri-park-anneleri-unutmadi

Kayseri Park, hayatını çocuklarına adayan anneler için çok özel bir kampanya düzenledi. Kayseri Park’ın “Annenize Bir Hediye Sizden Bir Hediye Kayseri Park’tan” adını taşıyan kampanyasına 9-10 ve 11 Mayıs günlerinde aynı gün içerisinde toplamda 100 lira ve üzeri alışveriş yapan herkes katılabilecek. Alışveriş sonrası fatura veya fişlerini Kayseri Park Renk Kartı’na işleten tüm ziyaretçiler Brn Yatak, Bernardo, Sevim Ayakkabı ve Dagi markalarından hediye çekleri, Shakespeare’den çift kişilik kahve ikramı veya Hd İskender’den yemek ikramı kazanacak.

Kampanyaya katılan markalar sayesinde annelere ayakkabıdan giyime, mutfak eşyasından ev dekorasyon ürünlerine birbirinden güzel hediyeler sunan Kayseri Park, bu sayede çocukların “Anneme ne alsam” derdine de son verecek. Bu arada kampanyaya katılan tüm anneler Kayseri Park’ın zemin katında Hikayem Dükkanım katkıları ile hazırlanan özel konseptte hatıra fotoğrafı çektirme fırsatı da yakalayacak. Anneler Mobilcar firması işbirliği ile evlerine kadar özel bir araçla da bırakılacak.

Yarışmayı kazan hediyeyi kap
Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki Anneler Günü etkinlikleri bunlarla sınırlı değil. Kayseri Park’ta, Special Dizayn Family Art Home işbirliği ile 11 Mayıs Pazar günü saat 15.00’da seramik boyama yarışması düzenleniyor. Yarışmaya katılabilmek için, 5-10 Mayıs günleri arasında Kayseri Park danışma noktasına giderek başvuru formu doldurmak gerekiyor. Annesi ile birlikte yarışmaya katılan ziyaretçiler arasından, dereceye giren ilk üç yarışmacıya Schafer mağazasından hediye çeki veriliyor. Yarışma sonrasında birinci olan 250 liralık, ikinci olan 200 liralık ve üçüncü olansa 150 liralık hediye çekinin sahibi oluyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri