Kayseri Park’ı 23 Nisan coşkusu sardı

22 Nisan 2014 Salı

Kayseri’nin gözde alışveriş merkezi Kayseri Park, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı düzenlediği kampanya ve etkinliklerle dolu dolu kutluyor. Kayseri Park’ın kampanyasına katılıp en çok puan biriktiren ilk 23 kişiye birbirinden güzel hediyeler veriliyor. Konserler, tiyatro ve jimnastik gösterilerinin yanı sıra resim ve el işi sergileri de Kayseri Park ziyaretçilerini bekliyor

kayseri-parki-23-nisan-coskusu-sardi

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi düzenlediği kampanya ve birbirinden özel etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na renk katıyor. 23 Nisan coşkusunu tüm ziyaretçilerine yaşatmak isteyen Kayseri Park, 21 – 27 Nisan günleri arasında bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında alışveriş yaparak, Renk Kart’ında en çok puan biriktiren ilk 23 kişi birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak. Hediyeler arasında Kocasinan Galatasaray Futbol Okulları’ndan futbol eğitimi, Melikşah Üniversitesi Basketbol Okulları’ndan basketbol eğitimi ve Savaş Somuncu Müzik Merkezi sponsorluğunda klasik gitar bulunuyor.

Sahne sırası çocuklarda
Kayseri’nin yaşam merkezi Kayseri Park, 21 Nisan – 24 Nisan günleri arasında düzenleyeceği etkinliklerle ziyaretçilerini eğlenceye doyuracak. Kayseri Park’ta 23 Nisan eğlenceleri 21 Nisan Pazartesi günü Savaş Somuncu Müzik Merkezi öğrencilerinin hazırlamış olduğu  Gençlik Orkestrası Konseri ile başladı. Kayseri Park, 22 ve 23 Nisan günlerinde Sultan Koleji öğrencilerinin hazırlamış olduğu resim ve el işi çalışmaları sergisine de ev sahipliği yapıyor. Yine aynı tarihlerde Sultan Koleji öğrencilerinin hazırladığı Kafkas gösterisi, jimnastik ve pota show gösterileri ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

23 Nisan Çarşamba günü ise Kayseri Park’ta sahne sırası Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin oluyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Bahçeşehir Koleji’nin hazırlamış olduğu maskotlu eğlenceler, atölye çalışmaları, tiyatro gösterileri ve ödüllü yarışmalar Kayseri Park ziyaretçilerini bekliyor. 24 Nisan Perşembe günü ise Kocasinan Galatasaray Futbol Okulları gelen ziyaretçilere atış yaptıracağı kaleyi etkinlik alanına kuruyor. Kaleye isabetli atış yapan ziyaretçilere çeşitli hediyeler veriliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri