Kayseri Park’ta hayvanat bahçesi müzikali

06 Kasım 2013 Çarşamba

Arkadaşlığın, dayanışmanın ve dürüstlüğün önemini vurgulayan Hayvanat Bahçesi Müzikali, Kayseri Park’ta gerçekleşiyor

kayseri-parkta-hayvanat-bahcesi-muzikali

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Walt Disney karakterlerini Hayvanat Bahçesi Müzikali’nde ziyaretçileriyle buluşturuyor. 50 dakika sürecek müzikalde görsel şovlar da dikkat çekiyor.

Kayseri Park, 9 Kasım Cumartesi günü Hayvanat Bahçesi Müzikali’ne ev sahipliği yapıyor. Saat 16.00’da gerçekleşecek olan gösteri sonrasında dünyaca ünlü Walt Disney karakterleri, ziyaretçilerle fotoğraf çektirip imza da dağıtacak.

Macera başlıyor
Gerçekleşecek etkinliğin konusu şöyle, olaylar, Yüz Dönüm Ormanı'nda geçiyor. Düşünceli fakat aklı kıt olan ayı Winniee, çok aç şekilde uyanıyor ve balsız kaldığını fark ediyor. Bu yüzden de sonunda arkadaşları Tiggy, Tavşan, Pigley, Eeyo, Aslan, Arı ve Kedi’yle raydan çıkan bir yolculuğa başlıyor. En az onlar kadar önemli olan Eeyo'ya yeni bir kuyruk bulma mücadelesiyse bu yolculuğun ilk etabını oluşturuyor. Yolculuk öyle zorlu geçiyor ki bu durum oyunu macera havasına sokuyor. Bu arada Tembel Bozo, Winniee ve orman arkadaşlarının yolculuğunu engellemeye çalışıyor ve onun ulaşacağı balın üzerine konmak istiyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri