Kayseri Park’ta hediye fırtınası

17 Aralık 2013 Salı

Kayseri Park’ta yeni yıl öncesi “Hediye Fırtınası” esiyor. Ücretsiz 1 yıllık Digitürk üyeliğinden gram altına, hediye çeklerinden, ev tekstil ürünleri ve sinema biletine pek çok hediye aynı gün içerisinde tek fatura veya fişte 100 liralık alışveriş yapan Kayseri Park ziyaretçilerini bekliyor

kayseri-parkta-hediye-firtinasi

Yılbaşı öncesi dekorunu yenileyen ve süslenen Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde “Hediye Fırtınası” esiyor. Kayseri Park’ın bugün (17 Aralık) başlayan “Hediye Fırtınası” adlı kampanyadan yararlanmak isteyen ziyaretçilerin, tek fatura veya fişte 100 lira ve üzeri alışveriş yapmış olması gerekiyor. Alışveriş sonrası fatura ya da fişlerini Kayseri Park Renk Kart’ına işleten ziyaretçiler, birbirinden farklı hediyelerin sahibi oluyor.

Çekilişsiz kurasız verilecek hediyeler arasında, bir yıllık ücretsiz Lig Tv’li Digitürk üyeliği, gram altın, İngilizce eğitimi, ev gereçleri ve tekstili ürünlerinin yanı sıra hediye çekleri, yemek menüleri, sinema biletleri ve telefon kılıfları bulunuyor.

Kayseri Park Citroen kazandırıyor
Ayrıca, Kayseri Park’ın kasım ayında başlayan ve “Kayseri Park’tan Üç Muhteşem Citroen” adını taşıyan kampanyası da yoğun ilgi görüyor. Ziyaretçilerin 30 Mart 2014 gününe kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmaları için Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmaları gerekiyor. Kampanyaya katılanlar arasında yapılacak çekilişle İncar sponsorluğunda Citroen marka C5, C4 ve C-Elysee model üç araç hediye ediliyor.

Yarı yarıya indirim var
Kayseri Park’ta kampanyaların yanı sıra indirim fırsatı da yaşanıyor. Kayseri Park’ta bulunan Lufian, Ekol, Network, Tüzün, Armine, Atalar, Kemal Tanca, İpekyol ve Yenza Saat’te indirim oranı yüzde 50’yi buluyor. Hummel, Faik Sönmez, Us Polo yüzde 40 indirim yaparken, Aziz Bebe yüzde 30 indirimle hizmet veriyor. Çocuk giyim firması Panço ise ikinci ürüne yüzde 50 indirim yapıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri