Kayseri Park’tan yeni yılda 3 Kia

11 Aralık 2012 Salı

Kayseri Park’ın merakla beklenen kampanyası geçtiğimiz günlerde başladı. Kampanya kapsamında 1 kişiye 2012 model Yeni Kia Rio, 1 kişiye Yeni Kia Cee’d ve 1 kişiye de Kia Sportage hediye ediliyor. Kampanyaya katılmak için Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak gerekiyor

kayseri-parktan-yeni-yilda-3-kia

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yeni yıl kampanyası kapsamında 3 ziyaretçisini Kia sahibi yapıyor. Kayseri Park’ın ‘Beklenen Kampanya’ sloganıyla duyurduğu kampanyası 8 Aralık Cumartesi günü saat 10.00’da başladı.

İncar Otomotiv işbirliği ile organize edilen kampanya kapsamında 3 kişiye 2012 model Yeni Kia Rio, Yeni Kia Cee’d ve Kia Sportage hediye ediliyor. 31 Mart 2013’te saat 23.00’da bitecek olan kampanyaya katılmak için Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterli olacak. Danışma noktasında fatura veya fişlerini Renk Kart’ına işleten ziyaretçiler kampanyaya katılabilecek.

Dört ay sürecek
31 Mart 2013’te sona erecek olan kampanyanın çekilişi 13 Nisan 2013’te Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılacak. Kazanan talihliler, Zaman Gazetesi’nde 16 Nisan 2013 Salı günü ilan edilecek. Kampanya kapsamında bir kişiye 2012 model gümüş renginde Yeni Kia Rio, bir kişiye kırmızı Yeni Kia Cee’d ve bir kişiye de beyaz Kia Sportage hediye edilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri