Keloğlan masalları Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’nde

15 Ocak 2014 Çarşamba

Türkiye’de Alışveriş merkezi yönetimi konusunda hizmet veren Cefic tarafından yönetilen Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi sömestr etkinlikleri kapsamında masal kahramanı Keloğlan’ı miniklerle buluşturuyor

keloglan-masallari-carrefour-bursa-alisveris-merkezinde

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi, miniklere özel etkinlikler gerçekleştirecek. 25-26 Ocak günleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, etkinlik alanına Bilgecan Dede Evi, Kara Vezir’in Şatosu ve Keloğlan Masalları tak’ı yerleştirilecek, çocuk gelişimcileri gözetiminde Keloğlan Masallarının kahramanlarının kes-yapıştır ve boyama yöntemleriyle yapılan kuklaları etkinliğe katılan çocuklara hediye edilecek.

Carrefour Bursa Alışveriş Merkezi’ndeki 12.00-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte, Keloğlan, Bilgecan Dede ve Tilkican Dede skeci sunulacak, düzenlenecek yarışma, etkinlik ve sahne gösterilerinin yanısıra, gün içinde tekrarlanan sahne programları ve etkinliklere katılan seyircilere, grup halinde ücretsiz fotoğraf çektirme imkanı da sunulacak. Etkinlik alanına kurulacak fotoğraf  çekme kabini ile isteyen misafiler çektirdikleri fotoğrafları hemen teslim alabilecek.

Sömestr etkinlikleri kapsamında, 1 Şubat günü kukla dans ve yürüyen enstrümanlar, 2 Şubat günü maskot bando, 8 Şubat günü ahşap hediye kutusu atölyesi ve 9 Şubat günü ise ilk günlüğüm atölye çalışmaları düzenenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri