Kentplaza, ilköğretim öğrencilerini dev dinozorlarla’da buluşturdu

27 Mayıs 2013 Pazartesi

Konya Kentplaza, Çatalhüyük Ali Yaman İlköğretim Okulu’ndan 70 öğrenciyi, Kid’s Dino Dig Etkinliği kapsamında, dev dinozorlarla tanıştırdı

kentplaza-ilkogretim-ogrencilerini-dev-dinozorlarlada-bulusturdu

Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden Kentplaza, öğrencilere; milyonlarca yıl önce yaşamış dinozorlar hakkında bilgi sahibi olmaları fırsatını verirken, 150 milyon yıllık fosilleri gün ışığına çıkarmanın heyecanını da yaşattı. Dinozorların yaşamını anlatan belgeseli izleyen çocuklar daha sonra fosil sergisini gezdi. Etkinlik sonunda 70 öğrenci “Dinozor Uzmanı Sertifikası” almaya da hak kazandı.

Konya’nın Meram ilçesine bağlı Ali Ulvi Kurucu mahallesindeki Çatalhüyük Ali Yaman İlköğretim Okulu’nun 70 öğrencisini, Kid’s Dino Dig Etkinliği’ne katılabilmeleri için özel bir araçla alan Kentplaza, etkinliğin ardından da konuklarını öğle yemeğinde ağırladı. 1, 2,3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerinden oluşan grup etkinlik bitiminde, Kentplaza yöneticileriyle anı fotoğrafı da çektirdi.

Öğrenciler daha sonra heyecan dolu ve renkli bir gün geçirmenin mutluluğuyla, Kentplaza’dan ayrıldı. Avm Mfi Partners tarafından yönetilen Kentplaza, sosyal sorumluluk kapsamındaki etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri