Kentplaza ziyaretçilerini nostaljik yolculuğa çıkarıyor

26 Haziran 2014 Perşembe

Açıldığı günden itibaren, Konya’nın sosyal yaşamına yepyeni bir renk getiren Kentplaza, ziyaretçileri için hazırladığı birbirinden güzel etkinliklerini ramazan ayında da sürdürüyor

kentplaza-ziyaretcilerini-nostaljik-yolculuga-cikariyor

On bir ayın sultanı ramazanın kendine has atmosferi Konya’da Kentplaza ile yaşanacak. Ramazan boyunca hafta içi her gün iftar sofrasıyla şenlenecek olan Kentplaza’da, hafta sonları ise iftardan sonra Ebru ve Hat Sanatı atölye çalışmaları gerçekleştirilecek. Tasavvuf Müziği ve fasıl dinletileri ise ziyaretçileri nostaljik bir yolculuğa çıkaracak.

Ramazanda Kentplaza çocuklar için de eğlencenin adresi olacak. Çocuklar geleneksel kukla yapımı çalışmaları ve animasyon gösterileri ile ramazan coşkusunu Kentplaza’da doyasıya yaşayacak.
Avm Mfi Partners tarafından yönetimi gerçekleştirilen Konya Kentplaza, sosyal yaşama yepyeni bir boyut kazandıran aktivitelerine yenilerini ekleyerek, hayata yepyeni renkler katmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri