Kentplaza’dan annelere hediye yağmuru

02 Mayıs 2014 Cuma

Konya Kentplaza, 12 Mayıs 2013 tarihindeki “Anneler Günü”ne özel kampanyasıyla tüm anneleri sevindirmeye hazırlanıyor

kentplazadan-annelere-hediye-yagmuru

Anneler Günü için Kentplaza’da düzenlenecek olan çok özel 2 kampanya ile Kentcard sahibi olanlar muhteşem hediyeler kazanma imkanı bulacak. Anneler Günü’ne özel kampanyada 5 - 11 Mayıs tarihleri arasında Kentplaza’dan Kentcard ile alışveriş yaparak, gün sonunda en yüksek puanı biriktiren 2 ziyaretçi “tek taş altın yüzük” kazanacak. Kampanya boyunca her gün, en yüksek puanı toplayan 2 şanslı ziyaretçi Atlantis Kuyumculuk’un birbirinden şık yüzüklerinden birini annesine hediye etme fırsatı yakalayacak.

Her anneye Aker’den şal
Kentplaza’nın Kentcard sahipleri için gerçekleştireceği anneler özel kampanyalar sadece bu kadarla sınırlı değil. 11 Mayıs Anneler Günü’nde, 100 TL ve daha fazla tutarda alışveriş yapan tüm Kentplaza ziyaretçilerine Aker’den şal hediye edilecek. Göz alıcı desenleri ile tüm annelerin güzelliğine güzellik katacak olan Aker şalları da, bu özel günün en muhteşem hediye seçeneklerinden biri olacak.

Kentcard’a sahip olmak çok kolay
Ayrıcalıklar dünyasının kapılarını açan Kentcard’a sahip olmak için Kentplaza Danışma Bölümü’nden alınacak formu doldurmak yeterli. Formu dolduran ziyaretçiler, hiç beklemeden Kentcard ayrıcalıklarını “Anneler Günü”nde de doya doya yaşamaya başlayabilecekler. Avm Mfi Partners tarafından yönetimi yapılan ve açıldığı günden itibaren gerçekleştirdiği etkinliklerle, Konya’nın sosyal yaşamına yepyeni bir boyut kazandıran Konya Kentplaza AVM, hayata renk katan, eğlence ve sürprizlerle dolu etkinliklerini sürdürmeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri