Kentplaza’dan annelere hediye yağmuru

06 Mayıs 2014 Salı

Konya Kentplaza, “Anneler Günü”ne özel kampanyasıyla tüm anneleri sevindirmeye hazırlanıyor. Anneler Günü için Kentplaza’da düzenlenecek olan 2 kampanya ile Kentcard sahibi olanlar hediye kazanma imkanı bulacak

kentplazadan-annelere-hediye-yagmuru

Anneler Günü’ne özel kampanyada 5 - 11 Mayıs günleri arasında Kentplaza’dan Kentcard ile alışveriş yaparak, gün sonunda en yüksek puanı biriktiren 2 ziyaretçi “tek taş altın yüzük” kazanacak. Kampanya boyunca her gün, en yüksek puanı toplayan 2 şanslı ziyaretçi Atlantis Kuyumculuk’un birbirinden şık yüzüklerinden birini annesine hediye etme fırsatı yakalayacak.

Her anneye Aker’den şal
Kentplaza’nın Kentcard sahipleri için gerçekleştireceği anneler özel kampanyalar sadece bu kadarla sınırlı değil. 11 Mayıs Anneler Günü’nde, 100 TL ve daha fazla tutarda alışveriş yapan tüm Kentplaza ziyaretçilerine Aker’den şal hediye edilecek.

Kentcard’a sahip olmak çok kolay
Kentcard’a sahip olmak için Kentplaza Danışma Bölümü’nden alınacak formu doldurmak yeterli. Formu dolduran ziyaretçiler, hiç beklemeden Kentcard ayrıcalıklarını “Anneler Günü”nde de yaşamaya başlayabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri