Kipa, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü sürprizlerle kutladı

24 Kasım 2015 Salı

Kipa, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü hafta boyunca çeşitli etkinliklerle kutladı. Kipa, mağazalardaki özel indirimlerin yanı sıra Aile Kulüpleri ve Toplum Elçilerinin düzenlediği etkinlikler ile öğretmenlerin yanındaydı

kipa-24-kasim-ogretmenler-gununu-surprizlerle-kutladi

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, Kasım Öğretmenler Günü’nü çeşitli aktivite ve sürprizlerle kutladı. Bu özel günde öğrenciler öğretmenlerine çiçek götürebilsin diye Kipa 22, 23 ve 24 Kasım günlerinde tüm mağazalarında çiçek ve bitkileri indirimli fiyatlardan satışa sundu. Kipa da öğretmenlere 24 Kasım günü mağazalarındaki kasalarda öğretmenlere karanfil vererek teşekkür etti.


Mesailerinin bir kısmını gönüllü işlere ayıran Kipa Toplum Elçileri de bu özel günde öğretmenlerin yanındaydı. Ankara’daki toplum elçileri 10 okuldaki özel eğitim sınıfı eğitmenlerine çiçek götürürken Marmaris’teki mağazada öğretmenlere  kahvaltıda ağırlandı organize etti.


Kipa Aile Kulüpleriise 24 Kasım haftası boyunca İngilizce, ahşap boyama pastacılık, halk oyunları gibi alanlarda Kipa müşterilerine kurs veren Halk Eğitim Merkezi yöneticileri ve eğitmenleri ile birlikte pasta keserek kutlama yaptı.


Kipa, öğretmenine kendi elleriyle yaptığı bir hediye vermek isteyen öğrencilere de destek oldu. Öğrencilerin Kipa Forum Bornova Aile Kulübü, “Öğretmenime Hediye Hazırlıyorum – Kokulu Taş Atölyesi”; Keşan Aile Kulübü de “Öğretmenime Hediye Hazırlıyorum – Çiçek Buketi Yapım Atölyesi” düzenledi. Kipa Mersin Aile Kulübü ise 20-24 Kasım günleri arasında Dekoratif El Sanatları Sergisi ile kutlamalara katıldı.


Aile Kulüpleri’nin bu yılki son Öğretmenler Günü etkinliğine ise Kipa Yalova Aile Kulübü imza atacak. Yalova Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, Öğretmenler Günü’nü 27 Kasım Cuma günü vereceği konser ile kutlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri