Kipa, Çanakkale mağazasını yeniledi

12 Mart 2015 Perşembe

Kipa, müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda baştan aşağı yenilenen Çanakkale mağazasıyla, gıdadan ev dekorasyonuna kent halkının tüm ihtiyaçları için tek adres olmayı hedefliyor

kipa-canakkale-magazasini-yeniledi

Perakende zinciri Kipa, Çanakkale’deki mağazasını bölgedeki müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda baştan aşağı yenilendi. 5 bin metrekarelik alana sahip mağazada, Türkiye’nin farklı noktalarındaki Kipa mağazalarında uygulanarak büyük beğeni kazanan uygulamaların tamamı, Çanakkaleli müşterilerin hizmetine sunuluyor.

Her hafta yaklaşık 30 bin kişiyi ağırlayan Çanakkale Kipa AVM’deki başlıca yeniliklerden biri, Bizim Kasap konseptiyle baştan aşağı yeniden düzenlenen kırmızı et reyonu. Yeni konsept ile müşteriler daha zengin bir ürün yelpazesi içinden, yiyecekleri etin kalitesi ve orijininden emin bir şekilde alışveriş yapabiliyor. Özel eğitimli servis görevlileri ise müşterilere mahalle kasabında göreceği özenli ve sıcak hizmeti sunuyor.

Aileler ve çocuklar için keyifli alışveriş deneyimi
Bebek Dünyası alanı ise, Kipa’nın aileler ve çocuklar için sunduğu keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıyor. Annelerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilenen ve geliştirilen Bebek Dünyası alanı, bebekler için ayrı departmanlardaki ürünleri bir araya getiriyor ve annelere alışveriş yaparken ihtiyaç duyacakları tüm ürünleri mağaza içinde dolaşmadan, rahatça bulma imkânı sunuyor. Anneler için eğitici bilgilerin yer aldığı panolarla donatılan Bebek Dünyası alanında satılan ürünler arasında bebek bezi, şampuan, hazır mama, mama sandalyesi, puset, park yatak, çocuk giyim ürünleri ve telsiz ile yoğurt makinası gibi annelerin ihtiyaç duyduğu çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor.

“Müşterilerimizi dinliyor, kendimizi yeniliyoruz”
Yenilenme süreciyle ilgili olarak konuşan Kipa Pazarlama Direktörü Ali Öztekin: “Aktif olduğumuz bölgelerde müşterilerimizi iyi tanıyor, eğilimlerini yakından takip ediyor, bu doğrultuda kendimizi sürekli yeniliyoruz. Çanakkale Zaferi’nin 100. yılından önce yenilediğimiz mağazamız, Kipa’nın en yenilikçi mağazalarından biri oldu. Yurt genelindeki mağazalarımızda başarıya ulaşan yeni uygulamaları, yenilenen mağazamızda Çanakkaleliler’in beğenisine sunuyoruz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada gidermelerini sağlayarak hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri