Kipa İzmirli öğrencileri “Bilim Otobüsü”yle buluşturuyor

05 Aralık 2014 Cuma

Türkiye genelinde 15 kenti dolaşacak olan Bilim Otobüsü “Mobilim”, Balçova Kipa AVM’de İzmirli öğrencileri ağırlayacak

kipa-izmirli-ogrencileri-bilim-otobusuyle-bulusturuyor

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, minikleri ve gençleri bilim dünyasıyla buluşturacak eğitici bir etkinliğe imza atıyor. 2014 Türk-Alman Araştırma, Eğitim ve İnovasyon Yılı çerçevesinde Almanya Federal Eğitim ve Araştırma Bakanlığı ve Almanya Dışişleri Bakanlığı kaynaklarıyla finanse edilen Bilim Otobüsü “Mobilim”, 6 Aralık Cumartesi günü Balçova Kipa AVM açık otoparkında olacak.

Türkiye genelinde 15 kenti dolaşacak olan “Mobilim”, İzmirli öğrencilere gündelik hayatta karşılaştıkları olayların bilimsel deneyler ve eğlenceli şovlar eşliğinde anlatacak. Bilimin hayatın ayrılmaz bir parçası olduğunu göstermeyi ve öğrencilerin bilim ile araştırmaya yönelik ilgilerini artırmayı hedefleyen etkinlik, iki farklı aşamada gerçekleşecek. Otobüs içindeki atölyeler 14.00 – 14.30, 15.00 – 15.30, 16.00 – 16.30 saatlerinde, AVM’nin yemek katındaki gösteri ise 14.00 – 15.00 arasında düzenlenecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri