Kipa müşterilerini uçuruyor

13 Ağustos 2014 Çarşamba

Kipa müşterileri, Türkiye’nin dört bir yanındaki AVM’lerde yapacakları 50 TL’lik alışverişlerle AnadoluJet’in Kıbrıs dahil tüm yurtiçi uçuşlarında yüzde 50 indirim kazanıyor. İzmir Çiğli ve Balçova Kipa AVM’lerini tercih edenler ise, yapacakları 75 TL’lik alışverişlerle bu indirimi elde edebiliyor

kipa-musterilerini-ucuruyor

Perakende zinciri Kipa, müşterilerini ‘uçuracak’ bir kampanyaya imza atıyor. 15 Ağustos’tan itibaren Türkiye’nin çeşitli illerindeki 19 Kipa AVM’den alışveriş yapanlar, AnadoluJet ile diledikleri noktaya yüzde 50 indirimli seyahat etme şansını yakalayacak.

İzmir Çiğli ve Balçova AVM’lerde yer alan mağazalarda aynı gün içerisinde 75 TL; Antalya, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Çorlu, Derince, Edirne, Keşan, Kırklareli, Konya, Kuşadası, Lüleburgaz, Mersin, Salihli, Silivri, Torbalı ve Yalova AVM’lerde yer alan mağazalarda, aynı gün içerisinde 50 TL’lik alışveriş yapan müşteriler, özel indirim kodunu almaya hak kazanacak.

Kıbrıs dahil tüm yurtiçi uçuşlarda geçerli olacak indirim kodları, resmi tatiller ve hafta sonları da dahil olmak üzere 15 Ekim – 15 Aralık günleri arasındaki uçuşlarda kullanılabilecek. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan kampanya, stokların tükenmesi ile sona erecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri