Kipa yeni yılı müşterileriyle kutluyor

24 Aralık 2014 Çarşamba

Perakende zinciri Kipa, Türkiye’nin dört bir yanında eğlenceli etkinlikler düzenliyor, yılbaşı coşkusunu müşterileriyle paylaşıyor

kipa-yeni-yili-musterileriyle-kutluyor

Kipa (Kitle Pazarlama AŞ), yeni yıl coşkusunu Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterileriyle paylaşıyor. Yıl boyunca çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapan Kipa AVM’lerde hazırlanan yeni yıl programları, dopdolu içeriğiyle Kipa’nın sunduğu keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıyor.

Bu kapsamda Kipa AVM’lerde düzenlenecek etkinliklerden ilki Yeni Yıl Hediye Atölyesi. Ücretsiz atölyenin katılımcıları, kar küresinden hediye kutusuna ve keçe süslere, hem sevdiklerine armağan edebilecekleri hem de evlerinde kullanabilecekleri ürünlerin yapımını öğrenecek.

Etkinliğin düzenleneceği iller ve tarihler ise şöyle, Edirne, Konya ve Kuşadası ve Mersin Kipa AVM (20, 21, 27, 28 Aralık), Antalya, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Derince, Edremit, Keşan, Lüleburgaz, Salihli, Yalova ve Silivri Kipa AVM (20, 21 Aralık). Etkinlik tüm illerde saat 14.00’te başlayacak.

Minikler noel babayla buluşacak
Kipa minikleri sevindirmeyi de unutmuyor. Yılbaşının vazgeçilmezi  Noel Baba, Kipa mağazalarında çocuklarla buluşuyor, sohbet ediyor ve onlarla birlikte ömürleri boyunca hatıra olarak saklayacakları fotoğraflar çektiriyor.

Eğlenceli etkinliğin düzenleneceği iller ve tarihler şöyle, Edirne, Kuşadası ve Mersin Kipa AVM (20, 21, 27, 28 Aralık), Antalya, Aydın, Çanakkale, Çerkezköy, Çorlu, Derince, Edremit, Keşan, Kırklareli, Lüleburgaz, Torbalı, Salihli, Silivri ve Yalova Kipa AVM (27, 28 Aralık). Etkinlik tüm illerde 15.00 – 19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri