Köklü eğitim kurumuna destek

05 Mayıs 2014 Pazartesi

Adana’nın 125 yıllık köklü eğitim kurumu “Adana Erkek Lisesi” eski ve yeni mezunları, M1 Merkez Adana AVM’de buluştu

koklu-egitim-kurumuna-destek

Adana Erkek Lisesi 25-28 Nisan 2014 tarihlerinde M1 Merkez Adana AVM’de “125. Kuruluş Yılı Kutlamaları” çerçevesinde öğrencilerinin resimlerini sergiledi. Değerli resim öğretmenleri Mutlu Şişli ve Mehmet Balcı yönlendirmeleriyle hazırlanan bu duygusal serge, çok anlamlı bir buluşmaya da vesile oldu. M1 Merkez Adana AVM’de 25-28 Nisan tarihlerinde ziyarete açılan bu özel sergiye; AVM ziyaretçileri dışında  Adana Erkek Lisesi’nin eski ve yeni mezunları da büyük ilgi gösterdi.

M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz,“M1 Merkez Adana AVM olarak; kentin en köklü eğitim kurumu Adana Erkek Lisesi öğrencilerinin bu önemli etkinliğe ev sahipliği yapmış olmalarından ayrıca; lisenin eski ve yeni mezunlarını çok anlamlı bir organizasyonda ağırlamış olmaktan büyük memnuniyet duyduk” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri