Konya Kulesite hediye dağıttı

19 Temmuz 2013 Cuma

Kulesite, 2013 model Mercedes marka otomobili sahibine teslim etti

konya-kulesite-hediye-dagitti

Konya Kulesite, 9’uncu yılına özel gerçekleştirdiği “Alışveriş ve Eğlence Festivali” kapsamında ziyaretçilerine hediyeler kazandırdı. Düzenlenen çekiliş sonucu Sevim Dağ isimli ziyaretçi 2013 model Mercedes Benz GLK otomobil kazandı.

Büyük ödül olan 2013 model Mercedes Benz GLK 220 CDI 4 Matic otomobili kazanan Sevim Dağ isimli ziyaretçi, geçtiğimiz günlerde Kulesite etkinlik alanında gerçekleştirilen törenle aracını teslim aldı. Dağ mutluluğunu “Ehliyetim yoktu, bu otomobil sayesinde ehliyet almaya karar verdim. Bu kampanya sürecinde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” sözleriyle dile getirdi.

Kulesite’nin 20 Nisan-23 Haziran günleri arasında gerçekleştirdiği ‘Alışveriş ve Eğlence Festivali’ kapsamında ziyaretçiler, 75 TL ve katlarındaki alışveriş fişleriyle çekilişe dâhil olarak hediye kazanma fırsatı yakaladı.

Törende iPhone 5 kazanan Ercan Kerimoğlu, İbrahim Koçak, Akile Kar, Yasin Sevindik, Hüseyin Somuncu, Mustafa Kansız, Şenol Kılınçarslan, Hidayet Kılınç ve Gürhan Turan, iPad kazanan Hacı Ahmet Tanoğlu, Mehmet Teslimoğlu, Ali Taşan, Ömer Atılgan, Feramuz Köroğlu, İbrahim Yüzbaşıoğlu, Ahmet Bişkinler, Necip Güven ve Işıl Özkan ve Playstation 3 kazanan Gülin Dede, Zeynep Güzel, Nofel Tınas, Hamiyet Yurdakul, Serap Ekinci Torlak, Orhan Yıldız, Gülfem Yıldırım, Ahmet Yıldız ve Abdullatif Ürün de hediyelerini teslim aldı.

Festival süresince çekiliş kampanyasının yanı sıra ünlü sanatçıların imza günleriyle özel gösterilere de ev sahipliği yapan Kulesite, Geleneksel El Sanatları Atölyesi, Genç Kuvvet ve Ödüllü Puzzle Yarışması gibi etkinliklerle her yaştan ziyaretçisine hitap ediyor.

Konya’da ilk defa düzenlenen bu alışveriş ve eğlence festivalinin Konya halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandığını ifade eden Kulesite AVM Müdürü Mustafa Totan “Çekilişe katılan tüm Kulesite ziyaretçilerine teşekkür eder, kazanan şanslı ziyaretçilerimizi de tebrik ederiz. Kulesite olarak bundan sonra da sürpriz etkinlik ve kampanyalarımızla değerli Konya halkının hizmetinde olacağız” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri