Kulesite’de Çocuk Karnevalı!

03 Şubat 2014 Pazartesi

Kulesite Çocuk Karnevalı, 26 Ocak – 5 Şubat günleri arasında miniklere kahkahalar attırıyor. Karnesini alan çocuklara hediye niteliğindeki Karneval’da birçok etkinlik bulunuyor

kulesitede-cocuk-karnevali

Eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapan Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi, yarıyıl tatili kapsamında, Çocuk Karnevalı adlı bir etkinlik düzenleyecek. 26 Ocak’ta başlayıp, 5 Şubat’ta sona erecek olan Çocuk Karnevalı, eğlence severleri Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi”nde bekleyecek.

Animasyonlardan yarışmalara
Çeşitli animasyonlardan dans yarışmalarına, sihirbazdan tahta bacağa kadar birçok eğlenceli etkinliği içerisinde barındıracak olan Kulesite Çocuk Karnevalı’nın velilerden ve çocuklardan yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen Karneval’la ilgili konuşan Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi Müdürü Mustafa Totan, “Bugüne kadar birçok başarılı etkinliği Konya halkı ile buluşturduk, yeni yılla beraber etkinliklerimizin hızla devam etmesini planlıyoruz. Konya halkının, çocuklarımızın sosyal yaşamına katkı sağlamak bizi kurum olarak mutlu ediyor” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri