Kulesite’den “Alışveriş ve Eğlence Festivali”

24 Nisan 2013 Çarşamba

Kulesite, 9’uncu yılına özel gerçekleştirdiği Alışveriş ve Eğlence Festivali’nde hediye kazanma fırsatı sunuyor. Festivalde birçok sergi, imza günü, gösteri ve yarışmalar da yer alıyor

kulesiteden-alisveris-ve-eglence-festivali

Her yıl düzenlediği kampanyalarına bu yıl farklı bir boyut kazandıran Kulesite, çekiliş kampanyasının yanı sıra imza günleri, ödüllü yarışmalar, sergiler ve özel gösterilere ev sahipliği yapacak. Konya’da ilk defa alışveriş ve eğlence festivali düzenleneceğini belirten Kulesite Müdürü Mustafa Totan, festival hakkında açıklamalarda bulundu.

Kulesite’nin dokuzuncu yılını kutladığı bu günlerde Konya’ya artı değer katacak ve çevre illerden yerel turizme katkı sağlayacak bir festivali hayata geçirdiklerini belirten Totan, “Her yıl, yenilikçi yaklaşımımızla ziyaretçilerimizi daha mutlu ve memnun edebilmek için farklı konseptler geliştiriyoruz. Bu yıl ki festival ise Konya’da da bir ilk olacak. Ziyaretçilerimiz 23 Haziran’a kadar yapacakları 75 lira ve katlarındaki her alışveriş karşılığında aldıkları kuponla çekilişe katılabilecek. Kampanyanın bitiminde noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişte bir ziyaretçimiz büyük ödül olan 2013 Model Mercedes Benz GLK marka aracın sahibi olurken, dokuz ziyaretçimiz iPhone 5, dokuz ziyaretçimiz iPad ve yine dokuz ziyaretçimiz de Playstation 3 kazanacak” dedi.

Geçtiğimiz günlerde başlayan festival, sadece çekiliş ile sınırlı olmayacak. Kulesite, her yaştan ziyaretçisinin keyifle vakit geçirebilmesi için birbirinden farklı onlarca etkinlik de hazırladı. Temmuz ayına kadar her hafta sonu sürpriz etkinlikler düzenleyecek olan Kulesite, hafta içinde de önemli sergilere ev sahipliği yapacak. Kulesite Alışveriş ve Eğlence Festivali’nin tüm programı www.kulesitealisverisfestivali.com adlı web sitesinden ve Kulesite’nin Facebook sayfasından takip edilebilecek.

Ödüllü yarışmalar ve sürpriz etkinlikler
Kulesite festival boyunca, 23 Nisan, Geleneksel El Sanatları Atölyesi, Beyaz Cadde, Satranç Turnuvası, Anneler ve Babalar Günü Ödüllü Puzzle Yarışmalarının yanı sıra Jail Break ve Genç Kuvvet adında Survivor temalı genç arkadaş gruplarının yarışarak eğlenceli vakit geçirebileceği etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

Festival kapsamında düzenlenecek etkinlikler hakkında da bilgi veren Kulesite Müdürü Mustafa Totan, “Konya’ya ilk defa gelecek ve ziyaretçilerimizin keyifli vakit geçirebileceği etkinlikler düzenliyoruz. Mesela Survivor temalı yarışmamıza katılacak ziyaretçilerimiz televizyonda izlediğimiz yarışma parkurlarının benzerlerini Kulesite’de deneyimleyebilecek. Belirli zorluk derecelerine sahip bu parkurlarda en iyi dereceyi yapan ziyaretçilerimize de sürpriz ödüllerimiz olacak” dedi.

Festival kapsamında ünlü isimleri de ağırlayacaklarına da değinen Totan, “Festivalimizin en renkli taraflarından biri de ünlü isimleri ziyaretçilerimizle buluşturmamız olacak. Bu kapsamda imza günlerine ve Haziran ayında da sürpriz bir konsere ev sahipliği yapacağız. Bizi takip etmeye devam edin” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri