Looney Tunes’la Dünya Kupası heyecanı Akmerkez’de

21 Nisan 2014 Pazartesi

Akmerkez, tüm dünyanın merakla beklediği Dünya Kupası heyecanını aylar öncesinden çocuklara Looney Tunes karakterleri ile yaşatacak. 23 – 27 Nisan günlerinde düzenlenecek mini dünya kupasında çocuklar, Bugs Bunny, Tweety ve Tazmania Canavarı ile hem spor yapacak hem de eğlenecek

looney-tunesla-dunya-kupasi-heyecani-akmerkezde

Haziran – Temmuz aylarında Brezilya’da düzenlenecek 2014 Dünya Kupası heyacanını herkesten önce çizgi film karakterleri ile yaşamaya hazır mısınız? Akmerkez, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minikler için dünya kupası heyecanını yaşatacak eğlenceli etkinlikler düzenliyor. Çocuklar, 4 gün boyunca 12.00 – 19.00 saatleri arası sürecek etkinliklerde Lonney Tunes çizgi film karakterleri ile direkler arası koşu, trambolinle kafa vurma, penaltı atışı, XBox futbol oyunları, langırt gibi oyunlarla keyifli günler geçirecek.

Boyama ve çizgi film izleme alanlarının da yer alacağı mini dünya kupası etkinlikleri 27 Nisan’a kadar devam edecek. Rekabetin değil, dostluk ve yardımlaşmanın ön planda olacağı oyunlarda çocuklar, sevimli kahramanlarla birlikte bir yandan eğlenecek, diğer yandan spor yapacak.

Çocuklar diledikleri oyunlara katılarak, sonunda süpriz hediyelerini ve ödüllerini kürsüden alacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’yla birlikte başlayacak bu dört günlük aktiviteyle Dünya Kupası heyecanını herkesten önce çocuklar Akmerkez’de yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri