M1 Adana 23 Nisan'ı karnaval havasında kutlayacak

21 Nisan 2016 Perşembe

M1 Adana AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutluyor

m1-adana-23-nisani-karnaval-havasinda-kutlayacak

Adana'nın en büyük ve başarılı Alışveriş Merkezi M1 Adana AVM, karnaval havasında bir 23 Nisan kutlamasına ev sahipliği yapıyor. Çocukların doyasıya eğleneceği etkinlikler kapsamında 23 Nisan günü Kostüm Karakter Yarışması düzenleniyor. Adanalı tüm miniklerin davetli olduğu eğlence, unutulmaz anlar vaat ediyor. 24 Nisan Pazar günü gerçekleşecek İllüzyon Gösterisi ile çocuklar muhteşem bir görsel şova tanıklık ediyor.


23 Nisan çocuklarına sürprizlerle dolu bir program hazırlayan M1 Adana AVM, benzersiz bir görsel şölenin yanı sıra; atölye çalışmaları, yarışmalar ve neşeli animasyonlar ile Çocuk Bayramı'nı unutulmaz kılıyor. M1 Adana AVM, iki gün boyunca devam edecek 23 Nisan etkinlikleri için Adana ve çevre illerden tüm çocukları eğlenceye davet ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri