M1 Adana AVM'de “Kitaplar Dile Geldi"

23 Şubat 2016 Salı

M1 Adana AVM, Kitapsan işbirliğiyle Dr. Obengül Ejder ile birlikte yepyeni bir projeye imza başlattı: “Kitaplar Dile Geliyor”

m1-adana-avmde-kitaplar-dile-geldi

M1 Adana AVM, Kitapsan işbirliği ile düzenlenen “Kitaplar Dile Geliyor”  projesinde ilk olarak Dr. Obengül Ejder ve “Aşka Dair” kitabının yazarı Sema Soykan 18 Şubat Perşembe günü Kitapsan Veramor Cafe’de Aşk’a dair konuşmak üzere bir araya geldi. Sema Soykan birbirinden güzel şiirleri ile izleyicileri büyüledi.


M1 Adana AVM içerisinde yer alan Kitapsan Veramor Cafe’de 18 Şubat gününde ilki gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde Sevgililer Günü dolayısı ile “Aşk” teması seçildi. Etkinlik boyunca “Aşka Dair”  kitabının yazarı Sema Soykan’ın seslendirdiği en güzel aşk şiirleri toplantıya katılan izleyicileri büyüledi. Etkinlik çerçevesinde Dr. Obengül Ejder ile birlikte Sema Soykan katılımcılar ile birlikte aşka dair konuştu. 
   

İkinci söyleşi “Var olan annenin yokluğu…”
Etkinlik çerçevesinde ikinci etkinlik Mart ayının 17’sinde. Bu etkinlikte de Jasmin Lee Cori’nin “Var Olan Annenin Yokluğu” kitabının ışığında bir çocuğun kişilik gelişiminde annenin önemini ve var olup da yokluğu halinde çocukların nasıl yara aldıklarını konuşulacak.


M1 Adana AVM, Kitapsan işbirliği ile düzenlenecek etkinlikler bir yıl boyunca her ay gerçekleştirilecek. Etkinliğin yöneticisi olarak yer alacak olan Dr. Obengül Ejder, sağlıklı ve mutlu aile ilişkileri, çocukların gelişim dönemlerine özgü yaşanılan problemler ve çözüm yolları, evliliğin hemen hemen her aşamasındaki çiftlerin çıkmazları ve bunların üstesinden gelebilmelerini sağlayacak önerilerin sunulacağı söyleşiler düzenleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri