M1 Gaziantep AVM’nin yeni yüzü beğenildi

28 Aralık 2015 Pazartesi

M1 Gaziantep AVM’nin Antepfıstığından esinlenilerek yenilenen yüzü üst düzey katılımın olduğu bir davetle kamuoyuna tanıtıldı

m1-gaziantep-avmnin-yeni-yuzu-begenildi

Dış cephesi, yemek alanı ve sosyal mekânları tamamen yenilenen M1 Gaziantep AVM, yeni haliyle büyük ilgi gördü. Dış cephe tasarımında Antepfıstığı’nı simgeleyen renk ve tasarımlarıyla dikkat çeken AVM’nin tanıtım davetine Gaziantep protokolü üst düzeyde katılım sağladı. Davette yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı ve Demet Akbağ’ın başrolünü üstlendiği Nadide Hayat filminin de özel gösterimi yapıldı.


Metro Properties Gayrimenkul Yatırım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz Bayer, FİBA Ticari Gayrimenkul Yatırımları AŞ CEO’su Yurdaer Kahraman, Metro Properties Gayrimenkul Yatırım AŞ Operasyon Direktörü Osman Koçak ve Finans Direktörü Martin Wetjen, M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir ve çok sayıda üst düzey davetlinin katılımıyla gerçekleşen davette AVM’nin yenilenen yüzü ve alanları beğeni topladı.


Büyük katılımın olduğu özel davetin ardından ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yönettiği ve başrolünü Demek Akbağ’ın üstlendiği Nadide Hayat adlı filmin özel gösterimine geçildi. Çağan Irmak ve Demet Akbağ’ın da katıldığı özel gösterimde filmi izleyen Gaziantep protokolü ve davetliler filme tam not verdi.


5 ayrı salonda gösterime giren film hakkında bilgi veren yönetmen Çağan Irmak, gördükleri ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Demet Akbağ ise, yoğun ilgi ve Gaziantep mutfağına olan hayranlığını dile getirerek iyi bir proje olursa Gaziantep’te çekilen bir filmde rol almak istediğini söyledi.


AVM’de yapılan değişiklikler hakkında bilgiler veren M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, AVM’nin modadan eğlenceye, lezzetten sanata mutluluğun her haliyle ve yepyeni görünümüyle ziyaretçilerini beklediğini söyledi. Gizir, AVM’nin dış cephesinin ve yeni logosunun tasarımında Antepfıstığından esinlenildiğini belirterek, “Dış cephe tasarımı, kabukları aralanmış fıstığın görüntüsünü sembolize ediyor. Dinamik açılara sahip sembolize kabuk örtüsü, kapılardaki turuncu ton ile, kabuğun arasından çıkan fıstığın çarpıcı yeşil tonu ise, cephede yer alan alanlar ile simgeleniyor. AVM’nin içindeki yemek alanı keyifli anların geçirileceği bir hale getirildi. Yine bebek odası ve tuvaletlerin bulunduğu bölge de yeniden düzenlenerek genişletildi ve yüksek standartlı, konfor ve hijyenin önde tutulduğu bir hale getirildi.” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri