M1 Merkez Gaziantep AVM kazandırıyor

21 Mayıs 2013 Salı

20 – 31 Mayıs günleri arasında M1 Merkez Gaziantep AVM’de “Kap-Kazan Kampanyası” başladı

m1-merkez-gaziantep-avm-kazandiriyor

Aynı gün içinde yaptıkları 100 TL’lik alışverişle kampanyaya katılma şansı elde eden ziyaretçiler, “Hediye Kabini”ne girerek kabin içerisinde uçuşan hediye çeklerini yakalamaya çalışıyor. Şanslı ziyaretçiler çekin üzerinde yazan hediyeyi anında kampanya masasından teslim alıyor.

“Kap-Kazan” olarak tanımlanan ve büyük ilgi gören bu eğlenceli etkinlik, 31 Mayıs akşamı saat 22.00’ye kadar şanslı ziyaretçileri bekliyor.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Mehmet Barın, “Kap–Kazan Kampanyası’yla çok güzel armağanlarımıza kavuşma imkanı var. Örneğin mutfak aletlerinden elektrikli ev aletlerine kadar özellikle kadınların beğeneceği hediyeler onları bekliyor. Ayrıca Kap-Kazan Kampanyası çok da eğlendirici. Ziyaretçilerimizi her gün bekliyoruz” dedi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri