M1 Merkez Gaziantep’te 3’üncü Nar Sanat Film Festivali

07 Mayıs 2013 Salı

M1 Merkez Gaziantep AVM, şehirdeki sanat faaliyetlerine destek vermeye devam ediyor. Üç yıldır yapılan Nar Sanat Film Festivali bu yıl 2-7 Mayıs günleri arasında gerçekleştiriliyor

m1-merkez-gaziantepte-3uncu-nar-sanat-film-festivali

Festivalle ilgili olarak Gaziantep’e gelen yapımcılar, yönetmenler, oyuncular “Hayatın Merkezi” olan M1 Merkez Gaziantep AVM’de Gazianteplilerle bir arada oluyor. Ayrıca Gaziantepliler Festival’deki tüm filmleri ücretsiz olarak izleyebiliyor.

Nar Sanat Bilim Kültür Derneği tarafından üçüncüsü düzenlenen Nar Sanat Film Festivali nedeniyle Gaziantep’e konuk olarak gidenlerin katılımlarıyla gösterimler paralelinde yapımcı, yönetmen ve oyuncularla söyleşi organizasyonları da yapılıyor.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Mehmet Haluk Barın, “Misyonumuz gereği Gazianteplileri avantajlı alışveriş yanında ülkemizin önemli kültür sanat etkinlikleriyle de ‘Hayatın Merkezi’nde buluşturmaktan, 7 Mayıs Salı akşamına kadar ülkemizin önemli kültür sanat insanlarını da AVM’mizde misafir etmekten onur duyuyoruz” dedi.      


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri