M1 Merkez Gaziantep’te Gamek Yemek Yarışması yapıldı

28 Mayıs 2013 Salı

Gamek Yemek Yarışması’nda 40 yarışmacı M1 Merkez Gaziantep AVM’de iki kategoride yarıştı: Et yemekleri ve şerbetli tatlılar

m1-merkez-gaziantepte-gamek-yemek-yarismasi-yapildi

Kategori birincileri bin, ikinciler 750, üçüncüler ise 500 TL’lik hediye çekleri kazandı. Mansiyon olaraksa el blenderi veya rondo takdim edildi. Ödülleri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey, Şahinbey Kaymakamı Uğur Turan ve Şehitkamil Kaymakamı Mehmet Aydın takdim etti.

2’nci Gamek Yemek Yarışması sırasında Ayşe Tüter, Esat Özata, Arda Türkmen gibi gastronomi ustaları ve şefler de yarışmacı ve ziyaretçilerle birlikte oldu; böylece yarışma bir festival havasında geçti. Öte yandan İhsan Güvenç’in konseriyle de müzikli dakikalar yaşandı.

M1 Merkez Gaziantep AVM Müdürü Mehmet Barın, “2’nci defa Gamek Yemek Yarışması’nı başarıyla yaptık. Yarışmacılarımızla, ziyaretçilerimizle ve özel konuklarımızla keyifli ve lezzetli günler geçirdik. Artık herkes 3’üncü Gamek Yemek Organizasyonu’nu bugünden bekliyor” diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri