M1 Merkez Konya, bilinçlendiriyor

18 Mart 2015 Çarşamba

M1 Merkez Konya AVM, Konya Emniyet Müdürlüğü ile elele trafik kuralları bilgilendirme kampanyası gerçekleştirdi

m1-merkez-konya-bilinclendiriyor

Konya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme  Şube Müdürlüğü’nün Emniyet Kemeri Simülasyon aracı geçtiğimiz günlerde M1 Merkez Konya AVM’de vatandaşların hizmetine sunuldu. Emniyet kemeri simülasyon aracına binen ve yakından inceleyen vatandaşlara emniyet kemerinin önemi anlatılarak, bilgiler verildi.

M1 Merkez Konya AVM’de bu önemli uygulamalı kampanya ile tüm Konyalıların önemli kazanımlar sağlanması hedeflendi.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak: “Konya gibi şehircilik alt yapısının gelişmiş olduğu bir vilayette trafik kazalarının azaltılması için biz de M1 Merkez Konya AVM yönetimi olarak hem yayaların hem araç kullanıcılarının bilinçlendirilmesini, bilgilendirilmesini bir sorumluluk olarak kabul ediyor ve Emniyet Teşkilatımızın Trafik Şube Müdürlüğü’yle uygulamalı bu eğitimin tüm vatandaşlarımız için yararlı olduğunu düşünüyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri