M1 Merkez Konya kazandırıyor

03 Eylül 2014 Çarşamba

M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi’ni 8-21 Eylül günlerinde ziyaret edenler hafta içi her gün yapacakları alışverişle anında hediye kazanacak

m1-merkez-konya-kazandiriyor

Daima değişik, eğlenceli ve kazançlı kampanyalarla Konyalıları ağırlayan M1 Merkez Konya AVM bu kez de 8 Eylül’den itibaren her gün “Hayatın Merkezi” ne davet ediyor.

Konya’da “Hayatın Merkezi” olan M1 Merkez Konya AVM yönetimi ziyaretçilerine yine anında hediye kazandıran cazip kampanya hazırladı. M1 Merkez Konya’da 8- 21 Eylül günleri arasında 10 gün devam edecek alışveriş kampanyasıyla ziyaretçilere hafta içi her gün 12.00 – 20.00 arasında yapacakları alışverişlerde cazip hediye kazanma fırsatı sağlanıyor.

Hafta içi aynı gün içinde toplam 75 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Teflon Tava, 100 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Kahve Yanı Su Bardağı Seti, 150 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Çift Kişilik Çarşaf Takımını anında hediye olarak kazanıyor ve teslim alıyor.

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak, “Hayatın Merkezi olan AVM’mizde 8 - 21 Eylül günleri arası yine çok zevkli ve kazançlı geçecek. Ziyaretçilerimizi M1 Merkez Konya AVM’ye bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri