M1 Merkez Konya’dan özel gömlek kampanyası

09 Haziran 2015 Salı

M1 Merkez Konya AVM Babalar gününü anında hediye vererek kutluyor. 8-19 Haziran günleri arası hafta içi 300TL’lik alışveriş yapan ziyaretçilere anında gömlek hediye ediliyor

m1-merkez-konyadan-ozel-gomlek-kampanyasi

M1 Merkez Konya’da 8-19 Haziran günleri arası geçerli olan kampanyada ziyaretçiler hafta içi 12.00-20.00 saatleri arasında yapacakları her 300TL’lik alışverişlerini kampanya noktasından ibraz ederek 1 adet gömlek kazanacak.

En güzel, en eğlenceli ve en kazançlı kampanyalarla Konyalıları ağırlıyan M1 Merkez Konya AVM sizleri babalar günü kampanyası için ‘Hayatın Merkezi’ olan M1 Merkez Konya AVM’ye bekliyor. 

M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak: “Hayatın Merkezi olan AVM’mizde Babalar günü yine çok zevkli, kazançlı ve hediyeli geçecek. Ziyaretçilerimizi 8-19 Haziran günleri arası M1 Merkez Konya AVM’ye bekliyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri