MalatyaPark gazetecilerle “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutlayacak

04 Ocak 2017 Çarşamba

Kiralama ve Yönetimi JLL tarafından yapılan ve Malatya Girişim Grubu’nun sahibi olduğu; MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, emektar gazetecileri unutmadı

malatyapark-gazetecilerle-“10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu”nu-kutlayacak

Malatya’nın ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi olan MalatyaPark, uzun yıllardır “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü” şehrin değerli gazetecilerinin katılımları ile gerçekleşen bir dizi programla kutluyor. Kutlamalar; 7 Ocak gününde; Malatya Gazeteciler Cemiyeti’nin, Malatya Park’ın ev sahipliğinde gerçekleştireceği  “Mazide Kalan Manşetler” isimli sergi ile başlayacak. Sergi iki gün boyunca MalatyaPark’ta gezilebilecek.

 

9 Ocak Pazartesi günü, Double Tree by Hilton Malatya’da gerçekleştirilecek olan kahvaltılı bir toplantı ile de şehrimizin bütün basın kuruluşlarının mensupları ağırlanacak.

 

Mustafa Kemal Atatürk’ün ifade ettiği gibi: “Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, hulâsa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir.”

 

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri