Maltepe Park, 23 Nisan’ı coşkuyla kutlayacak

21 Nisan 2014 Pazartesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da dolu dolu bir program ile coşkulu bir şekilde kutlanacak

maltepe-park-23-nisani-coskuyla-kutlayacak

23-24 Nisan günlerinde Maltepe Park sahnesinde çeşitli okulların birbirinden yetenekli öğrencilerinin katılımıyla özel sahne gösterileri gerçekleşecek. Halkoyunlarından filarmoni orkestrası, dans, perküsyon, bale, jimnastik gösterilerine kadar uzanan değişik, rengârenk ve cıvıl cıvıl gösteriler Maltepe Park ziyaretçileri ile buluşacak.

Özel sahne gösterilerinin yanı sıra yurt dışından gelen “Peb Bou-Bubble Show” isimli balon gösterisi ve Yetenek Sizsiniz yarışma programında yayınlanan sihirli balon gösterisi herkese renkli bir 23 Nisan yaşatacak.

Eğlenceli yarışmalar hazırlayan animatör sunucusunun workshop’ları, kukla gösterileri, tahta bacak, robot adam gösterisi ve komik epizotlardan oluşan pandomim gösterileri Maltepe Park ziyaretçilerini bekleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri