Maltepe park'ta Atatürk'ün anısına dev tablo

28 Ekim 2015 Çarşamba

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi, tüm sanatsever ziyaretçileriyle birlikte “Bir Tablo Bin Fırça” projesinde buluşuyor. Avm içerisinde kurulacak dev tablo ile Atatürk'ün anısı bir kez daha ölümsüzleştirilecek

maltepe-parkta-ataturkun-anisina-dev-tablo

Alışverişte ve eğlencede “Tüm aile için ilk durak Maltepe Park” söylemi ile yoluna başarı ile devam eden Maltepe Park Alışveriş Merkezi, daha önce yapılmamış bir proje ile bir ilke imza atıyor. 31 Ekim- 10 Kasım günleri arasında gerçekleşecek “Bir Tablo Bin Fırça” projesi tüm sanatsever ziyaretçileri buluşturuyor. 


“Atatürk'e verdiğiniz değeri göstermek için bir fırça darbesi de sizin olsun.” sloganı ile projesine start vermeye hazırlanan Maltepe Park, önemli ressamları da proje kapsamında bir araya getiriyor. Yrd. Doç. Dr. Erol Yıldır ve Ressam Cemil Özçelik'in yetenekli fırçalarının önderliğinde gerçekleşecek projede; sanata ilgi duyan tüm ziyaretçiler Atatürk'ün anısına yapılacak dev tabloya fırça darbeleriyle iz bırakabilecek. Ziyaretçiler birlikte resim yapmanın mutluluğunu yaşarken; projede kullandıkları fırçayı da günün anısı olarak alabilecek.


Projede minikler de unutulmadı
Proje kapsamında sanata daha şimdiden gönül veren minik ressamlar da unutulmadı. Minik ressamlar, proje boyunca kendileri için özel olarak hazırlanan tuvalleri ve küçük fırçalarıyla Atatürk'ün anısı için resim yapabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri