Maltepe Park'ta Rezzan Kiraz'la Astroloji Günleri başlıyor

04 Ocak 2013 Cuma

4-6 Ocak günlerinde 14.00 – 17.00 saatleri arasında ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine Rezzan Kiraz ile özel bir sohbet şansı sunuyor

maltepe-parkta-rezzan-kirazla-astroloji-gunleri-basliyor

Gelenekselleşen bu aktivitede güncel konu ve yorumlar hakkında toplu söyleşi yapan ünlü astrolog Rezzan Kiraz sonrasında sırayla daha önceden alışveriş merkezine giderek kayıt yaptıran ziyaretçilere kişisel astroloji yorumlarında bulunacak.

Astroloji günleri için özel olarak tasarlanan, antik Kelt döneminden esinlenen dekoruyla CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi 3 gün boyunca yeni yılla birlikte burçların gezegenlerden nasıl etkileneceğini ve 2013 senesinde kendilerini neler beklediği konusundaki meraklı olan astroloji ilgililerini ağırlayacak. Ücretsiz ve katılımın sınırlı sayıda olduğu bu etkinliğe herkes davetli.

Ayrıca geçtiğimiz sene Anneler Günü‘nde gerçekleşen “koku atölyesi“ aktivitesinin Astroloji Günleri aktivitesine uyarlanmış bir versiyonu 5-6 Ocak günlerinde gerçekleştirilecek. Katılımın sınırlı sayıda olduğu ücretsiz ve 5-6 Ocak günlerinde gerçekleşen bu aktiviteye 150 TL ve üzeri alışveriş yapıp aynı gün aktivite alanına gelerek kayıt yaptıran ziyaretçiler katılabilir. Koku Uzmanı Bihter Türkan Ergül tarafından ziyaretçilere burçlar ve kokular ile ilgili bilgiler verilecek ve ayrıca katılımcılara özel olarak tasarlanan burçlara göre koku hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri