Maltepe Park’ta sürpriz gösteri

14 Eylül 2012 Cuma

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini yeniliklere ve değişikliklere tanıklık etmeye ve eğlendirmeye devam ediyor

maltepe-parkta-surpriz-gosteri

Yarın (15 Eylül) Maltepe Park Alışveriş Merkez’inde belki de bugüne kadar bir alışveriş merkezinde daha önce görülmemiş olan bir sanatçı izlenecek ve herkesi gösterisiyle eğlendirecek.

1997 yılında Avrupa genelinde dolaşmaya ve performans sanatçısı olarak gösteriler yapmaya başlayan Cigo, başlangıçta sadece gitar çalıyor ve şarkı söylüyordu. Bir kaç yıl sonra jonglörlük ve palyaço performansları ilgisini çekti ve bu konulara yönelmeye başladı.

Uzun yıllar süren palyaçoluk, müzisyenlik ve sokak deneyimi, 2007 yılında One Man Band Show’u doğurdu. İlk olarak İtalya’da gösteriler yapmaya başlayan Cigo sonrasında tüm dünyaya yayılmaya başladı. One Man Band Show gösterisinde 11 farklı enstrüman sadece ve tek bir kişi tarafından kullanılıyor.

Yarın (15 Eylül) saat 12.00, 15.00 ve 18.00’de CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi ziyaretçileri bu gösteriyi izlerken gözlerine inanamayacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri