Maslak’ın yeni çekim merkezi: "B1 katı"

11 Eylül 2015 Cuma

Spine Tower’daki B1 katı, Maslak’ta sunduğu seçkin yeme- içme imkanıyla iş dünyasının yeni uğrak yeri oldu. “B1 katı” lezzetli yemekleriyle özellikle et yemek isteyenlerin tercih ettiği bir merkez haline geldi

maslakin-yeni-cekim-merkezi-b1-kati

Spine Tower “B1 katı”nda kısa süre önce hizmete açılan “Vino Steak House” ve “SOA Restoran”  binada yaşayan ve çalışanlar kadar Maslak’ta yaşayan ve çalışanların da tercih ettiği seçkin restoranlar olarak tercih edilmeye başlandı.

Vino Steak House
İstanbul’da et çeşitleri denince özellikle steak konusunda kalite ve lezzetiyle iddialı olan “Vino Steak House”,  Spine Tower B1 katında et restoranı olarak hizmet veriyor. Ayrıca Vino Steak House kasap bölümünden günün her saatinde et satın almak da mümkün.

SOA Restoran
Anadolu Yakası’nda Göztepe’de yıllardır çok beğenilen “Vino Steak House”ın kardeş işletmesi  “SOA Restoran”  Spine Tower’ın B1 katında Maslak merkezinde misafirlerine hizmet veriyor. Misafirlerine uygun fiyatla titizlikle yapılmış mönüsüyle seçenekler sunan SOA Restoran’ın mutfağı hijyen kurallarına son derece uygun olup yönetimi de profesyonel ekiple yapılıyor.  Maslak’ta özellikle öğle yemeklerinde artık B1 katı tercih ediliyor.

“SOA Restoran” ve “Vino Steak House”ın aydınlık ferah dekorasyonu ESPAS Mimarlık tarafından gerçekleştirildi. Tanınmış iç mimar Haluk Hatipoğlu’nun yönettiği ESPAS Mimarlık “SOA Restoran“ ile “Vino Steak House“ın projelerini başarıyla tasarladı ve uyguladı. Böylece son derece ferah ve aydınlık, keyifli bir ortam sağlandı.

Spine Tower toplantı odaları
Maslak’ın en merkezi konumunda hizmet veren Spine Tower, özgün mimarisi ve seçkin yönetimiyle her gün daha da öne çıkıyor. Spine Tower, binada ihtiyacı olan kurumlar kadar civardaki komşu kurumların da rahat toplantı yapabilmeleri için çeşitli ebatta toplantı odası seçenekleri de sunuyor. Mükemmel ışıklandırma yanında her türlü teknik donanıma da sahip olan Spine Tower toplantı odalarında istenirse catering imkânı da sağlanıyor.

B1 katında diğer seçenekler
Spine Tower B1 katında ayrıca Gloria Jeans Cafe, konuklarına lezzetli kahveleriyle rahat bir ortam sağlıyor. B1 katında yer alan Carrefour Mini de binada yaşayanlar kadar çevredeki komşuların acil ihtiyaçları için bir tedarik merkezi olarak tercih ediliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri