Minik şövalyeler NeoPlus’ta

30 Ekim 2013 Çarşamba

Devasa Kale, Dev Ejderhalar, Turnuvalar, Sergiler ve İnteraktif oyunlarla NeoPlus Outlet, çocukları masalsı bir dünyaya davet ediyor

minik-sovalyeler-neoplusta

Avm Mfi Partners tarafından yönetilen NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi ve Eskişehir Tepebaşı Belediyesi işbirliğiyle çocuklar için Eskişehir’de ilk defa gerçekleştirilecek bir etkinlik düzenleniyor. 1- 25 Kasım günleri boyunca her gün 10.00–20.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar masalsı bir dünyayla tanışacak.

Kız ve erkek çocukları, ayrı ayrı özel hazırlanmış etkinlik kostümü ve aksesuarlarını giyerek, orta çağ yaşantısına ait dekorlar ve seremonilerin yapıldığı büyük bir kale içerisinde sportif ve yaratıcı turnuvalara katılacak.

Çocuklar sergiyi ortaçağ çadırı, mancınık, at arabası, çeşme, geleneksel atlı mızrak dövüşleri, mekanik ejderhalar, dönemin önemli olayları, kişileri ve Orta Çağ’da Türk İmparatorluğunun başarıları hakkında temel bilgi edinerek gezecekler. 6-11 yaş arasındaki çocukların katılacağı etkinlik sonrasındaysa çocuklar Minik Şövalye Diplomasıyla ödüllendirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri