Moda dünyasına yeni yüzler aranıyor

19 Eylül 2014 Cuma

Podyum dünyasının aynı isimler etrafında dönmesinden rahatsız olan üç isim, iletişimci Özgür Aras, koreograf Banu Noyan ve modacı Hakan Akkaya bu kısır döngüyü kırmak için kolları sıvadı. “Model Of Celebrity” yarışmasını düzenlemeye karar veren üçlü, yeni yüzler aramak için bir araya geldi. Her biri kendi mesleklerinde başarıya ulaşmış isimlerden oluşan Model of Celebrity ekibi, hem moda hem televizyon camiasına taze soluk getireceklerini söylüyor

moda-dunyasina-yeni-yuzler-araniyor

Elemeleri Haziran ayında başlayan ve tüm Türkiye’yi dolaşarak gençlerle buluşan Model of Celebrity yarışması moda dünyasına yeni yüzler kazandırmak için 20 Eylül günü Bursa CarrefourSA Alışveriş Merkezi’nde Bursa gençleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Kendi ünlümüzü kendimiz yaratalım” mantığı ile yola çıkan üçlü, her ilin en büyük alışveriş merkezinde yapılacak seçmelerde belirlenecek adaylar 2015 yılında gerçekleşecek büyük final de yarışmaya hak kazanacak.
Yapılan seçmeler sonucun da “Model Of Celebrity” yarışmasında birinci seçilecek erkek ve kadın yarışmacıların da iş imkânları garantide olacak.

İletişim ve moda dünyasında yapılacak başarılı ve prestijli işlerde yarışma birincilerinin yerlerinin şimdiden hazır olduğunu belirten Özgür Aras, Banu Noyan ve Hakan Akkaya, kendine güvenen herkesi yarışmaya çağırıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri