Moda rüzgarı Antares’ten esecek

05 Aralık 2014 Cuma

Geçtiğimiz ay bünyesine kattığı ulusal ve uluslararası yeni markalarla ‘Daha Çok Moda’ diyen Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Ankara'da bir ilki gerçekleştirmeye hazırlanıyor

moda-ruzgari-antaresten-esecek

AVM Partners’ın kiralama ve yönetimini yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ekim ayında duyurduğu Sinan Akçıl konseri ve defile organizasyonunu, Karaman'ın Ermenek ilçesinde yaşanan talihsiz maden ocağı kazası nedeniyle ileri bir tarihe ertelemişti. 10 Eylül'de açtığı yeni alanda moda, eğlence ve yaşam seçeneklerini ziyaretçileriyle buluşturan Antares, şimdi daha önce Ankara'da hiç yapılmamış bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Tüm dünyanın yakından takip ettiği trendlerle buluşturan Antares AVM ziyaretçilerini, ünlü mankenlerin katılımıyla markaların çok özel koleksiyonlarının sunulacağı bir defilede buluşturacak.  Ankara moda rüzgarının Antares'te estiği aynı saatlerde, Sinan Akçıl defile esnasında vereceği mini konserle heyecanı yükseklere taşıyacak.

Elif Ece Uzun, Fatoş Kabasakal, Ece Gürsel, Simge Tertemiz, Yeliz Öney, Tuğba Altıntop ve daha birçok mankenin yer alacağı defile 13 Eylül Cumartesi günü saatler 19.00'ı gösterdiğinde yeni açılan alt katta gerçekleşecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri